V ponedeljek, 20. 12. 2021, je Občina Straža organizirala obdarovanje otrok s stalnim prebivališčem v občini Straža.

Dogodek je prvič potekal na prostem, v centru Straže. Presenečenje je bilo še toliko večje, ko se je kar s kočijo pripeljal dedek Mraz. Dedek je pozdravil otroke, ki so mu zapeli pesmico, nato pa je vsaka družina pristopila k dedku, ki je otrokom izročil darilo.

Na dogodku je sodeloval tudi naš vrtec. Imeli smo svojo stojnico na kateri so si lahko mimoidoči izbrali izdelke našega bazarja.  Prejeli smo veliko pohval za lepe izdelke. V zameno za izdelek so obiskovalci donirali prostovoljni prispevek. Tako smo na stojnici zbrali 194, 00 €.

Za prelepo gesto pa se je odločil tudi gospod Ciril Bukovec, ki je vrtcu doniral še dodatnih 171, 00 €. Morda za nekoga malenkost, nam pa ta dobrota in pripravljenost zelo veliko pomeni.

Vsem obiskovalcem, še posebej pa g. Bukovcu se zahvaljujemo za vse prispevke. Z veseljem bomo še naprej ustvarjali za vas.

Slike v galeriji

Sabina Krštinc