PUSTNA

(M. VOGLAR)

Tralala, hopsasa, pustne smo šeme,

tralala, hopsasa, nič nismo lene.

Tralala, hopsasa, mi se vrtimo,

tralala, hopsasa, in veselimo.

V vrtcu Krkine lučke je bilo na pustni torek prav poseben dan. Že na vhodnih vratih v vrtec pa vse do garderobe pri Žogicah so nas čakala presenečenja. Vse je bilo okrašeno z barvnimi trakci, baloni in posutimi bleščečimi okraski po tleh. Osrednja garderoba pa se je spremenila v barvit in presenečenj poln cirkus. Mlajše skupine otrok so pustno rajale v »cirkuškem vrtcu« in okolici vrtca. Starejše skupine otrok pa so se odpravile na pustno povorko do občine v Straži. Skupine Vetrnice, Ribice, Medvedki iz enote Vavta vas ter Metuljčki, Zmajčki in Želvice iz enot Stare ceste in Ulice talcev so zaposlenim na občini zapeli, zaplesali in zarajali. Zaposleni na občini so bili nad nastopom otrok navdušeni, zato so pustne šeme nagradili z bombončki in lizikami. Nato pa smo se vrnili nazaj v naš cirkuški vrtec, kjer smo še malo rajali.

Slike v galeriji

vzgojiteljica Tina