Spoštovani starši, ponosni na vas, vas seznanjamo, da smo z denarjem zbranim na lanskoletnem bazarju kupili kar nekaj didaktičnega materiala, s katerim se otroci v vseh skupinah že lepo igrajo. Kupili smo 3 komplete grafomotoričnih tabel, komplet magnetnih konstruktivnih likov, komplet 12 magnetnih tablic, igro Humanico, 4 komplete plošč za vezenje, 2 pripomočka za lovljene žoge in 5 kompletov obročev za odbijanje. Še enkrat bi se vam lepo zahvalili za vašo pripravljenost, kljub ukrepom, ki so takrat še veljali, da ste si vzeli čas in obiskali naš bazar in prispevali po svojih najboljših močeh.

Vaša srčnost nam veliko pomeni.

Sabina Krštinc